Athlonstock – internetowy outlet samochodowy

Athlonstock to internetowa platforma ze skonfigurowanymi samochodami w specjalnej cenie dla kazdego przedsiębiorcy. Proponujemy Ci auto w naszej atracyjnej ofercie leasingu z wysoką wartością końcową oraz pakietem usług.

Athlonstock to prawdziwy internetowy outlet z samochodami w leasingu. Dzięki naszej platformie oszczędzisz pieniądze, czas i nerwy związne z szukaniem samochodu, finansowania oraz innymi usługami. Athlonstock łączy kilka uczestników rynku motoryzacyjnego: producentów + dealerów + finansującego aby zaoferować naszym klientom w pełni transparentną usługę w korzystnej cenie bez wychodzenia z domu.

Athlonstock należy do jednego z europejskich liderów leasingu samochodów – Athlon. Firma Athlon jest jednym z czołowych przedsiębiorstw oferujących leasing pojazdów i usługi zarządzania flotą w Europie. Od wielu lat firma Athlon tworzy innowacyjne, przyjazne środowisku i optymalne finansowo rozwiązania w dziedzinie mobilności. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań z zakresu leasingu pojazdów i mobilności, spełniających nieustannie zmieniające się potrzeby naszych Klientów. Grupa Athlon, należąca do grupy Daimler AG, posiada oddziały w całej Europie, a jej siedziba znajduje się w Holandii. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej https://www.athlon.com/pl/athlon.

pokaż oferty
best

Co oferujemy?

Transparentność

gwarnacja dobrej ceny. Na naszej platformie znajdziesz tylko dobre oferty – gwarantuje to certyfikat OFP (One Fair Price)

Oszczędność czasu

w ciągu 5 minut możesz złożyć wniosek o finansowanie na konkretny pojazd (bez wizyty u dealera i finansującego)

Bezpieczeństwo

Athlonstock należy do jednego z europejskich liderów leasingu - Athlon. I dlatego masz gwarancje bezpieczeństwa i stabilnosci naszej firmy.

Nasze biuro

Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa
Budynek West Station
Telefon: +48 22 279 46 46