Athlonstock –
internetowy
outlet samochodowy

Zobacz więcej
 • Internetowa platforma ze skonfigurowanymi samochodami

  W specjalnej cenie dla kazdego przedsiębiorcy. Proponujemy Ci auto w naszej atrakcyjnej ofercie leasingu z wysoką wartością końcową oraz pakietem usług.

  Kup auto online
 • Prawdziwy internetowy outlet z samochodami w leasingu.

  Dzięki naszej platformie oszczędzisz pieniądze, czas i nerwy związne z szukaniem samochodu, finansowania oraz innymi usługami. Athlonstock łączy kilka uczestników rynku motoryzacyjnego: producentów + dealerów + finansującego aby zaoferować naszym klientom w pełni transparentną usługę w korzystnej cenie bez wychodzenia z domu.

  Kup auto online
 • Liderów leasingu samochodów

  Jesteśmy jednym z czołowych przedsiębiorstw oferujących leasing pojazdów i usługi zarządzania flotą w Europie. Od wielu lat firma Athlon tworzy innowacyjne, przyjazne środowisku i optymalne finansowo rozwiązania w dziedzinie mobilności. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań z zakresu leasingu pojazdów i mobilności, spełniających nieustannie zmieniające się potrzeby naszych Klientów. Grupa Athlon, należąca do grupy Daimler AG, posiada oddziały w całej Europie, a jej siedziba znajduje się w Holandii.

  Pokaż oferty

Co oferujemy?

 • Transparentność

  Gwarnacja dobrej ceny. Na naszej platformie znajdziesz tylko dobre oferty – gwarantuje to certyfikat OFP (One Fair Price)

  Pokaż oferty
 • Oszczędność czasu

  W ciągu 5 minut możesz złożyć wniosek o finansowanie na konkretny pojazd (bez wizyty u dealera i finansującego)

  Pokaż oferty
 • Bezpieczeństwo

  Athlonstock należy do jednego z europejskich liderów leasingu - Athlon. Dlatego masz gwarancje bezpieczeństwa i stabilnosci naszej firmy.

  Pokaż oferty